• 28.10.2018 10:20
        • Tak ako každý rok na našej škole prebehla súťaž Hviezdoslavov Kubín. Žiaci sa na ňu precízne pripravovali – vyhľadali si text, ktorý ich oslovil, naučili sa ho naspamäť a predniesli na triednych kolách.
        • Medzinárodný deň školských knižníc

• 28.10.2018 10:20
        • Keďže tohtoročný Medzinárodný deň školských knižníc sa niesol v znamení Milana Rastislava Štefánika, bola snaha reagovať na zadanú tému podujatím, ktoré by nielen vyzdvihlo túto zaujímavú  a významnú osobnosť slovenských dejín a priblížilo ju žiakom, ale najmä prispelo k trvalému uchovaniu poznatkov získaných netradičnou formou.
        • Tajuplný svet knižných príbehov

• 28.10.2018 10:21
        • 8.ročník česko-slovenského projrktu:"Záložka do knihy spája."
          Žiaci I. stupňa našej školy sa zapojili do 8. ročníka Česko-slovenského projektu: „Záložka do knihy spája školy“ pod názvom: „Tajuplný svet knižných príbehov“.