• Slávik Slovenska

• 02.05.2022 20:30
        • Deň 27. apríl sa u nás niesol v znamení spevu a hudby. Konalo sa  školské kolo súťaže SLÁVIK SLOVENSKA. V našej škole bolo po 2 rokoch konečne počuť spev slávikov. Školské kolo súťaže  nám otvorila 1.A  trieda pod vedením pani vychovávateľky Stanislavy Čiamporovej s ukážkou spevu a tanca, ktorú si pripravili špeciálne na túto príležitosť. Kultúrnu vložku doplnil svojim ľudovým tancom žiak 8.B triedy Bruno Bruchánek.

• 7 DAY SPEAKING CHALLENGE

• 01.05.2022 19:56
        • V rámci medzinárodnej platformy Etwinning (medzinárodná spolupráca škôl) sme sa spolu s partnerskými školami z Česka a Slovenska zapojili do výzvy ,,7 DAY SPEAKING CHALLENGE".
        • Svetový deň Downovho syndrómu.

• 21.03.2022 18:14
        • Byť odlišný je normálne ....
          21. marca sme si pripomenuli Svetový deň Downovho syndrómu. Svoju podporu ľuďom s DS sme vyjadrili aj vo 4.A triede oblečením ponožiek iných farieb či veľkostí na každej nohe.  Symbol rozdielnych ponožiek nám pripomenul, že každý sme iný, no práve to robí náš svet pestrejším a lepším.

• 15.02.2022 20:09
        • Okresné kolo súťaže Dejepisná olympiáda.