• 7 DAY SPEAKING CHALLENGE

• 01.05.2022 19:56
        • V rámci medzinárodnej platformy Etwinning (medzinárodná spolupráca škôl) sme sa spolu s partnerskými školami z Česka a Slovenska zapojili do výzvy ,,7 DAY SPEAKING CHALLENGE".
        • Svetový deň Downovho syndrómu.

• 21.03.2022 18:14
        • Byť odlišný je normálne ....
          21. marca sme si pripomenuli Svetový deň Downovho syndrómu. Svoju podporu ľuďom s DS sme vyjadrili aj vo 4.A triede oblečením ponožiek iných farieb či veľkostí na každej nohe.  Symbol rozdielnych ponožiek nám pripomenul, že každý sme iný, no práve to robí náš svet pestrejším a lepším.

• 15.02.2022 20:09
        • Okresné kolo súťaže Dejepisná olympiáda.
        • Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

• 12.12.2021 10:25
        • Aj  tieto Vianoce sme sa zapojili do celoslovenskej výzvy a  naplnili krabice od topánok potrebnými aj milými darčekmi, ktoré potešia babičku či deduška v domove dôchodcov v Slovenskej Ľupči a zariadení pre seniorov Komuce na Krivánskej ulici.

Prajeme pokojné Vianoce.

• Jeden svet

• 22.11.2021 21:23
        • V mesiaci november 2021 sa naša škola stala súčasťou festivalu JEDEN SVET, ktorý prináša do škôl aktuálne dokumenty z celého sveta ocenené na prestížnych filmových festivaloch. Zaujímavým elementom, ktorý obohatil tento ročník festivalu, boli aj online diskusie, ktoré nadväzovali na zhliadnutý dokument.