• Školský rok 2017/2018
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018 / 2019

    • Regionálne kolo

        • 1. miesto v behu na 300 m mladší žiaci

        • Martin Novodomec
        • Horehronské hry · Regionálne kolo · 2018 / 2019
        • 3. miesto v behu na 300 m mladšie žiačky

        • Rebeka Tóthová
        • Horehronské hry · Regionálne kolo · 2018 / 2019
    • 2017 / 2018

        • 2.miesto v skoku do diaľky

        • Martin Lunter
        • Horehronské hry · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • 3.miesto vo vrhu guľou

        • Ema Krstičevič
        • Horehronské hry · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • 3.miesto 1. turnaj v minihadzanej družstvo B

        • Róbert Barla, Daniel Borbuliak, Vladimír Černý, Matej Haľak, Samuel Kónya, Adrián Veselovský
        • 1.turnaj v minihádzanej · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • 1.miesto 1.turnaj minihádzanej družstvo A

        • Šimon Baláž, Samuel Franko, Tomáš Gálik, Michal Ivanič, Lukáš Kostiviar, Filip Mojžiš, Michal Vlček, Boran Vysočáni
        • 1.turnaj minihádzanej · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Úspešná účasť Kráľ detských čitateľov

        • Filip Vojtek, Hanka Hudobová
        • Kráľ detských čitateľov · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • Filip Vojtek a Hanka Hudobová boli vybraní Verejnou knižnicou Mikuláša Kováča za najaktívnejšch čitateľov a dostali titul Kráľ detských čitateľov
        • 1.miesto Hviezdoslavov Kubín

        • Belo Kováčik
        • Hviezdoslavov Kubín · Regionálne kolo · 2017 / 2018
        • 1.miesto Hviezdoslavov Kubín

        • Ondrej Pršo
        • Hviezdoslavov Kubín · Regionálne kolo · 2017 / 2018
    • Medzinárodné kolo

        • 3.miesto Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov

        • moderný tanec - ENERGY
        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
        • 3.miesto Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov

        • folklórny tanec- súbor Sitniančok
        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
        • 2.miesto Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov

        • spoločenský tanec - ENERGY
        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
        • 2.miesto Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov

        • roztlieskavačky- ENERGY
        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
        • 1.miesto Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov

        • V.Poturnayová
        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
        • 1.miesto Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov

        • folklórny tanec- súbor Sitniančok
        • 1.miesto na medzinárodnom tanečnom festivale neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2017 / 2018
    • Celoštátne kolo

        • 3.miesto v celoslovenskej výtvarnej súťaži: „Priatelíme sa s Ruskom“ Z. Zerolová

        • Celoslovenská výtvarná súťaž · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • Strieborné pásmo - O.Pršo

        • 64. Hviezdoslavov Kubín · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
        • 1.miesto Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov

        • R.Turčan
        • Majstrovstvá Slovenska v šachu do 14 rokov · Celoštátne kolo · 2017 / 2018
    • Krajské kolo

        • 3.miesto Chemická olympiáda

        • J.Mojžišová
        • Chemická olympiáda · Krajské kolo · 2017 / 2018
        • 1.miesto Krajská prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy

        • Ondrejovi Pršovi
        • Krajská prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy · Krajské kolo · 2017 / 2018