• Školský rok 2017/2018
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • 1. miesto v hode kriketovou loptičkou - mladšie žiačky

        • Kristína Giľáková
        • Horehronské hry 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • 1. miesto v behu na 300 m - straší žiaci

        • Martin Novodomec
        • Horehronské hry 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Viliam Kováčik úspešné zvládnutie a postup do regionálneho kola

        • 66. Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2019/2020
        • Terézia Saksonová

        • 3.miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Michal Vlček

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • 3. miesto starší žiaci

        • Súťaž v streľbe zo vzduchovej pušky · Okresné kolo · 2019/2020
        • 3. miesto mladší žiaci

        • Súťaž v streľbe zo vzduchovej pušky · Okresné kolo · 2019/2020
        • 2.miesto hádzaná ZŠ a OG

        • O.Barto, M.Horný, P.Koložvári, M.Köteleš, M.Kubizniak, M.Matušek, A. Richter, I.Sedláček, M.Švantner
        • Hádzaná žiakov ZŠ a OG · Okresné kolo · 2019/2020
        • 2. miesto v okresnom kole v cezpoľnom behu jednotlivcov

        • Rebeka Tóthová
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Regionálne kolo

        • Barbora Švaňová

        • 1.miesto
        • Banskobystrické pierko · Regionálne kolo · 2018/2019
        • 1. miesto Belo Kováčik

        • Hviezdoslavov Kubín · Regionálne kolo · 2018/2019
        • 1. miesto v behu na 300 m mladší žiaci

        • Martin Novodomec
        • Horehronské hry · Regionálne kolo · 2018/2019
        • 3. miesto v behu na 300 m mladšie žiačky

        • Rebeka Tóthová
        • Horehronské hry · Regionálne kolo · 2018/2019
    • Medzinárodné kolo

        • 2.miesto spoločenský tanec – HIP-HOP

        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • 2.miesto folklórny tanec- Húsky

        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • 2.miesto spoločenský tanec – L.Šimková

        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • 1.miesto scénický tanec – Mrázik

        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • 1.miesto scénický tanec – V.Poturnayová

        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • 1.miesto folklórny tanec- Hron

        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2018/2019
        • 1.miesto na medzinárodnom tanečnom festivale

        • Medzinárodný tanečný festival neprofesionálnych súborov v Brne · Medzinárodné kolo · 2018/2019