• Voľby do Rady školy

• Predstavenie kandidátov za rodičov:

Mgr. Jana Mesarkinová

Ing. Marta Pisárová

PhDr. Pavlína Bartová

Ing. Filip Auxt

Ing. Zuzana Čipková

Mgr. Ondrej Kováčik

Som rodič dvoch chlapcov,  žiakov ZŠ Sitnianska. Pracujem v IT ako administrátor a konzultant. Myslím si že z pozície rodiča a niekoľkokrát aj triedneho dôverníka poznám silné, aj slabé stránky našej školy a vedel by som byť nápomocný pri akomkoľvek rozhodovaní o jej smerovaní.

Lenka Cenková

Mám dve deti. Môj syn Lukáš chodí do 6. A triedy a mladšia dcéra Nikol je predškoláčka. Pracujem v kvetinárstve v Poliklinike na Rudohorskej ulici, pretože mám rada kreatívnu prácu, ktorá poteší druhých. Pomáham pri realizácii školskej fašiangovej zábavy a rada by som sa aktívne zapojila aj do ďalších aktivít realizovaných na škole.

Katarína Longauerová

Mám dve deti. Lenka je tretiačka a Romanko aktuálne nastúpil do škôlky. Dlhodobo pôsobím v treťom sektore. Posledné roky počas rodičovskej dovolenky som aktívnou členkou v Materskom centre Mamina v Sasovej. Mojou veľkou vášňou je hľadať možnosti ako zlepšiť procesy a prostredie v centre. Píšem rôzne projekty (napríklad cez Reifeissen banku, momentálne tiež súťažíme s Nadáciou COOP Jednota o 6000€ na rekonštrukciu kúpeľne v MC). Rada by som svoje skúsenosti využila aj pri zveľaďovaní ZS Sitnianska.