• Vyhodnotenie zberu starých mobilov:

• 19.01.2023 15:21
        • V rámci projektu Recyklohry sa naša škola zapojila do zberu starých mobilov. Súťaž prebiehala v spolupráci s organizáciou Orange Slovensko.

• 25.04.2023 10:54
        • Vážení žiaci a rodičia,
          v októbri sme na našej škole s Vašou pomocou vyzbierali 396 starých mobilov.
          Ďakujeme za spoluprácu.

• Projekt EkoAlarm – 1. modul

• 13.11.2022 21:06
        • V októbri žiaci našej školy absolvovali vzdelávanie v rámci projektu EkoAlarm. Vzdelávanie prebiehalo interaktívnou online formou a zúčastnili sa ho všetci žiaci na prvom aj druhom stupni.
        • Junior festival Ekotopfilm - Envirofilm

• 10.11.2022 21:10
        • V dňoch 27. a 28. septembra 2022 sa žiaci našej školy  (3., 4., 7.,9. ročníky) zúčastnili  Junior festivalu pod názvom Ekotopfilm-Envirofilm. Žiaci si pozreli blok zaujímavých filmov pre deti. Taktiež diskutovali o kráse prírody, o našich lesoch, ich zvieracích obyvateľoch, o uhlíkovej stope a iných ekologicky zameraných témach.

• Návšteva Kreatívneho centra RTVS

• 24.10.2022 08:23
        • Ako vyzerá práca zvukára, osvetľovača, kameramana, strihača, režiséra, redaktora, .... ? Dňa 12.10. 2022 sme spolu s našimi deviatakmi využili jedinečnú možnosť navštíviť priestory regionálneho štúdia RTVS v Banskej Bystrici.