• Extrémizmus

• 22.11.2021 21:23
        • So zámerom prevencie spoločensky škodlivých javov a pri príležitosti Svetového dňa slobody bola žiakom 9. ročníka umožnená v ich triedach beseda s metodikom Stredoslovenského osvetového strediska (SOS), pánom Mgr. Dušanom Jablonským, na tému Extrémizmus. Keďže táto problematika je čoraz viac skloňovaná a aktuálna v rozličných oblastiach, rozhodli sme sa zrealizovať túto aktivitu v rámci predmetov dejepis, občianska náuka a etická výchova.

• Kruh želaní

• 22.11.2021 21:23
        • Už tradične sa 1. jún viaže so sviatkom všetkých detí. Pretože v rámci tohto školského roka, kvôli pandémii, prišli o veľa zábavných aktivít, aspoň takýmto spôsobom sme im to trošku chceli vynahradiť. Dúfame, že tento deň im priniesol aspoň trochu uvoľnenia, zábavy a úniku zo zabehaných prísnych pravidiel.
        • Snehuliaci

• 22.11.2021 21:24
        • Kopa snehu deti láka, postavili snehuliaka.
          Miesto očí uhlíky, na kabáte gombíky.
          Bielučký je ako z múky, do okien sa díva z lúky.

• 08.12.2020 20:10
        • Tak ako každý rok, aj tento, si na nás dobrý strýčko Mikuláš spomenul. Nemohol síce kvôli opatreniam prísť medzi nás, ale nechal nám príjemný odkaz v podobe mikulášskych balíčkov a prianím krásnych predvianočných sviatkov. My sme si na oplátku sviatok Svätého Mikuláša uctili rôznymi básňami, piesňami, a plnením rôznych zaujímavých úloh. Celý deň sme si užili v pokoji a s úsmevom na perách.
          Už teraz sa tešíme na to, že o rok k nám Mikuláš zavíta opäť.
        • Jablkový deň

• 08.12.2020 20:11
        • Deň jabĺk pripadá na 21. október. Jablká si takýto deň určite zaslúžia, pretože patria medzi najzdravšie druhy ovocia.  Význam tohto šťavnatého zázraku sme si pripomenuli aj na našej škole. Ľudová múdrosť hovorí: Každý deň  jablko, od lekára ďaleko …