• Jeden svet

• 22.11.2021 21:23
      • V mesiaci november 2021 sa naša škola stala súčasťou festivalu JEDEN SVET, ktorý prináša do škôl aktuálne dokumenty z celého sveta ocenené na prestížnych filmových festivaloch. Zaujímavým elementom, ktorý obohatil tento ročník festivalu, boli aj online diskusie, ktoré nadväzovali na zhliadnutý dokument.
      • Každý jeden film otváral debatu o inej citlivej téme. Žiaci ôsmeho ročníka si mali možnosť pozrieť film o odvahe jednotlivcov a migrácii. Žiaci deviateho ročníka s tematikou angažovanosti jednotlivca a o klimatickej zmene. Vybrané filmy boli v originálnom znení doplnené slovenskými titulkami. Do diskusií s pozvanými hosťami sa žiaci zapájali pomocou interaktívneho nástroja Sli.do. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

fotoalbum