• 18.01.2020 11:52
      • Tak ako každý rok na našej škole prebehla súťaž Hviezdoslavov Kubín - súťaž v prednese poézie a prózy. Žiaci sa na ňu zodpovedne pripravili. Naučili sa naspamäť text, ktorý ich oslovil a predniesli ho na triednych kolách. Najúspešnejší z nich postúpili do školského kola, ktoré sa uskutočnilo 16.1.2020 . Počas neho žiaci 2. až 4. ročníka preukázali svoje recitačné zručnosti a  prítomnému publiku poskytli pekný umelecký zážitok.

• Školské kolo Hviezdoslavov Kubín, 16.1.2020

Zúčastnených:  38 žiakov

1.ročník: 7                 2.ročník: 7                 3.ročník: 15               4.ročník: 9

Vyhodnotenie