• LAST WISH.

• 05.06.2022 20:43
      • V posledný májový piatok sa žiaci siedmeho až deviateho ročníka zúčastnili divadelného predstavenia v anglickom jazyku Last wish, ktoré sa konalo v priestoroch Auly Slovenskej zdravotníckej univerzity v Radvani.
      • Herci z divadelného centra Martin si pripravili inscenáciu o poslednom želaní kráľa, ktoré mu mali pomôcť splniť jeho traja potomkovia. Výhodou pre žiakov bolo, že si na vyučovacích hodinách vopred osvojovali slovnú zásobu a gramatické štruktúry, ktoré sa v predstavení objavili. Náročnosť z hľadiska jazykovej úrovne bola zrozumiteľná i jazykovo menej zdatnému divákovi, a preto veríme, že tento poučný a zároveň vtipný príbeh bol príjemným kultúrnym zážitkom. Do fotogalérie bol pridaný nový album LAST WISH.