• Záložka do knihy spája

• 31.10.2021 15:57
      • Aj tento rok sme sa zapojili do projektu Záložka do knihy spája školy. Tohtoročná téma projektu bola ,,List za listom- baví ma čítať.“  Výrobe záložiek sme sa venovali na hodinách výtvarnej výchovy, čítania, či v školskom klube detí. Partnerskou školou s ktorou sme si tento rok vymieňali svoje vyrobené záložky bola Základná škola Jána Amosa Komenského z Veľkého Medera. Vymenené záložky, ktoré nám prišli v balíčku spolu s knihou a o ich základnej škole  si môžete požičať či prelistovať v našej školskej knižnici.  Kamaráti z Veľkého Medera sa veľmi potešili a naše záložky sa im veľmi páčili a sme srdečne vítaní u nich vo Veľkom Mederi, kde majú pekné kúpalisko. Záložky, ktoré nám prišli od nich nám zdobia naše knihy, ktoré práve čítame a dúfame, že aj takouto cestou budeme rozvíjať čítanie u našich žiakov.  Tešíme sa na budúcoročnú tému a na ďalšie vymenené záložky a spoluprácu s novou základnou školou zo Slovenska, či Českej republiky. Do čítania milí čitatelia.