• 02.05.2022 20:30
      • Deň 27. apríl sa u nás niesol v znamení spevu a hudby. Konalo sa  školské kolo súťaže SLÁVIK SLOVENSKA. V našej škole bolo po 2 rokoch konečne počuť spev slávikov. Školské kolo súťaže  nám otvorila 1.A  trieda pod vedením pani vychovávateľky Stanislavy Čiamporovej s ukážkou spevu a tanca, ktorú si pripravili špeciálne na túto príležitosť. Kultúrnu vložku doplnil svojim ľudovým tancom žiak 8.B triedy Bruno Bruchánek.

• Porota v zložení pani učiteliek Mgr. Janky Ivančíkovej, Mgr. Anny Kováčikovej a Mgr. Andrei Oravcovej to nemala vôbec ľahké.  Žiaci súťažili v 2. kategóriách podľa veku: 1. – 2. ročník a 3. – 4. ročník. Objavili sa skryté talenty speváckeho neba so silnými nádejnými hlasmi. Krásne výkony ocenil silný potlesk publika z radov spolužiakov.

I.kategória

1. miesto Teo Harmady 1.C.

2. miesto Julka Pálešová 2.B

3. miesto Paľko Bruchánek 2.A