• Divadelné predstavenia v anglickom jazyku

• 24.06.2019 18:52
      • V piatok 14.júna 2019 sa žiaci druhého stupňa zúčastnili dvoch predstavení v anglickom jazyku. Pre piatakov a šiestakov si herci z Divadelného centra Martin pripravili rozprávku Bold rabbit in Africa, ktoré bolo pokračovaním rozprávky Bold rabbit z minulého roka. Pre žiakov siedmeho až deviateho ročníka bolo odohrané predstavenie s názvom The Onlines, ktoré vďaka modernému spracovaniu blízkemu divákovi v tínedžerskom veku zaujalo aktuálnym námetom porovnávajúc virtuálny svet sociálnych sietí a realitu. Spracovanie a jazyková úroveň oboch inscenácií bola na vysokej úrovni a žiakom bolo umožnené nielen počúvanie autentických dialógov v anglickom jazyku, ale mnohých zabavilo a veríme, že aj poučilo.