• Sásovské Vianoce

• 05.01.2019 17:16
        • ZŠ Sitnianska zorganizovala už 3. ročník Sásovských Vianoc určených pre malých i veľkých obyvateľov sídliska Sásová. Pripravila pre nich v átriu školy slávnostný program, ktorý v úvode podujatia vyčaril rozprávkovú atmosféru dotvorenú padajúcim snehom.
        • Európsky deň športu

• 30.09.2018 17:58
        • Aj tento rok sme sa zapojili do európskeho týždňa športu a ukázali, že šport nás baví. Športovať, hýbať sa a naberať pozitívnu energiu z aktívneho odpočinku môžu aj menej obratní jedinci.
          Európsky týždeň športu je iniciatívou Európskej komisie na podporu športu a fyzickej aktivity v Európe. V roku 2018 napíše svoj 4. ročník. Témou kampane ostáva #BeActive, teda „buď aktívny“.

• 24.06.2018 20:17
        • Celoštátna postupová súťaž a prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých. Skvelý výkon nášho žiaka.
        • Rozprávka NAŠI BRÉMSKI MUZIKANTI:

• 24.06.2018 12:34
        • Školský klub detí v spolupráci s Divadlom pod balkónom naštudovali rozprávku Naši Brémski muzikanti. Nadšení mladí herci ukázali výnimočný talent a chuť vystupovať. K nácviku pristupovali ako skutoční profesionáli, čo sa prejavilo aj vo finálnom vystúpení.  Rýchlo si získali obecenstvo, ktoré ich odmenilo búrlivým potleskom. Gratulujeme k úspechu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
        • Deň otvorených dverí r.2018

• 02.04.2018 18:09
        • Predškoláci zachraňovali trúda Vilka, ktorý sa chytil do pavučiny. Museli plniť rôzne disciplíny aby nazbierali nektár pre Vilka do košíčkov. Pritom sa veľa naučili o včielkach a pripravili si perníky, ktoré si mohli s rodičmi popoludní vyzdobiť.Pozreli sa ako sa učia prváci a sami si to vyskúšali.