| Názov školy | Základná škola, Sitnianska 32, Banská Bystrica |
| Adresa školy | Sitnianska 32, Banská Bystrica |
| Telefón | 048/4170686 |
| skola@zssitnianska.sk | |
| WWW stránka | zssitbb.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | RNDr.Dana Edlingerová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 344
Počet tried: 16
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 16 |
| počet žiakov | 46 | 54 | 40 | 45 | 48 | 36 | 27 | 22 | 26 | 344 |
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | AJP | BIO | VP/CSJ | DEJ | ETV | EPI | FYZ | GEG | HUV | CHE | IFV | INF | MAT | MDV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,05 | 1 | 1 | 1,1 | |||||||||||
| 1.B | 1 | 1 | 1 | 1,17 | |||||||||||
| 2.A | 1,05 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 2.B | 1,07 | 1 | 1 | 1,13 | |||||||||||
| 2.C | 1,17 | 1 | 1 | 1,33 | |||||||||||
| 3.A | 1,28 | 1 | 1 | 1,33 | |||||||||||
| 3.B | 1,3 | 1 | 1 | 1,4 | |||||||||||
| 4.A | 1,88 | 1 | 1 | 1,58 | |||||||||||
| 4.B | 1,81 | 1 | 1 | 1,86 | |||||||||||
| 5.A | 1,86 | 1,32 | 1,18 | 1,59 | 1 | 1,05 | 1,68 | ||||||||
| 5.B | 2,21 | 1,67 | 1,71 | 1,79 | 1 | 1 | 2,21 | ||||||||
| 6.A | 2,24 | 1,59 | 2,53 | 1,59 | 2,65 | 2,53 | 2,41 | 1,12 | 2,65 | ||||||
| 6.B | 1,94 | 1,22 | 1,72 | 1,33 | 2 | 1,61 | 1,28 | 1,06 | 2,17 | ||||||
| 7.A | 2,78 | 2,56 | 2,15 | 1,78 | 2,37 | 2,41 | 1,04 | 2,7 | 1,3 | 2,67 | |||||
| 8.A | 2,18 | 1,41 | 1,73 | 1 | 2,45 | 2 | 2,45 | 1,18 | 2,32 | ||||||
| 9.A | 2,2 | 1,32 | 2,24 | 2,44 | 2,48 | 2,56 | 1 | 2,68 |
| Trieda | MBL | NBV | NEJ | OBN | OBV | PsP | PVC | PRI | PDA | PVO | RDR | RCG | RUJ | SJL | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,05 | 1 | 1,36 | 1 | |||||||||||
| 1.B | 1 | 1 | 1,25 | 1 | |||||||||||
| 2.A | 1 | 1 | 1 | 1,38 | 1 | ||||||||||
| 2.B | 1 | 1,2 | 1 | 1,2 | 1 | ||||||||||
| 2.C | 1 | 1 | 1 | 1,39 | 1 | ||||||||||
| 3.A | 1 | 1,56 | 1,17 | 1,39 | 1 | ||||||||||
| 3.B | 1,05 | 1,35 | 1 | 1,5 | 1 | ||||||||||
| 4.A | 1 | 1 | 1,46 | 1,5 | 1 | ||||||||||
| 4.B | 1 | 1 | 1,76 | 2,05 | 1 | ||||||||||
| 5.A | 1,05 | 1,27 | 1,18 | 1 | 2,23 | 1 | |||||||||
| 5.B | 1 | 1,83 | 1,38 | 1 | 2,21 | 1 | |||||||||
| 6.A | 1,06 | 1,91 | 1,29 | 1,83 | 2,35 | 1 | |||||||||
| 6.B | 1,06 | 1,14 | 1,06 | 1,27 | 2,39 | 1 | |||||||||
| 7.A | 1,33 | 2 | 2,33 | 2,54 | 2,7 | 1 | |||||||||
| 8.A | 1,14 | 1,69 | 1,95 | 2 | 2,36 | 1 | |||||||||
| 9.A | 1,24 | 2,14 | 2 | 1,82 | 2,56 | 1 |
| Trieda | SEE | VP/SPH | TEH | THD | TSV | TEV | VLA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | 1 | ||||||||
| 1.B | 1 | 1 | ||||||||
| 2.A | 1 | 1,14 | 1 | |||||||
| 2.B | 1 | 1 | 1 | |||||||
| 2.C | 1 | 1 | 1 | |||||||
| 3.A | 1 | 1,5 | 1 | |||||||
| 3.B | 1 | 1,35 | 1 | |||||||
| 4.A | 1 | 1,5 | 1 | |||||||
| 4.B | 1 | 1,81 | 1 | |||||||
| 5.A | 1 | 1 | ||||||||
| 5.B | 1 | 1 | ||||||||
| 6.A | 1,12 | 1,53 | 1 | 1,06 | ||||||
| 6.B | 1 | 1 | 1 | 1,06 | ||||||
| 7.A | 1 | 1,15 | ||||||||
| 8.A | 1,27 | 1 | ||||||||
| 9.A | 1 | 1 | 1,2 | 1,16 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 1.B | 24 | 24 | 0 | 0 |
| 2.A | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 2.B | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 2.C | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 3.A | 20 | 18 | 0 | 2 |
| 3.B | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 4.A | 24 | 24 | 0 | 0 |
| 4.B | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 5.A | 24 | 22 | 0 | 2 |
| 5.B | 24 | 24 | 0 | 0 |
| 6.A | 18 | 17 | 0 | 1 |
| 6.B | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 7.A | 27 | 27 | 0 | 0 |
| 8.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 9.A | 26 | 25 | 0 | 1 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 22 | 1307 | 60,03 | 1307 | 60,03 | 0 | 0,00 |
| 1.B | 24 | 1961 | 81,71 | 1961 | 81,71 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 21 | 1360 | 64,76 | 1360 | 64,76 | 0 | 0,00 |
| 2.B | 15 | 958 | 66,08 | 958 | 66,08 | 0 | 0,00 |
| 2.C | 18 | 1148 | 63,78 | 1148 | 63,78 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 20 | 945 | 52,50 | 945 | 52,50 | 0 | 0,00 |
| 3.B | 20 | 1463 | 73,15 | 1463 | 73,15 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 24 | 1485 | 61,88 | 1485 | 61,88 | 0 | 0,00 |
| 4.B | 21 | 1633 | 77,76 | 1633 | 77,76 | 0 | 0,00 |
| 5.A | 24 | 1665 | 75,68 | 1665 | 75,68 | 0 | 0,00 |
| 5.B | 24 | 2461 | 102,54 | 2460 | 102,50 | 1 | 0,04 |
| 6.A | 18 | 1770 | 107,00 | 1770 | 107,00 | 0 | 0,00 |
| 6.B | 18 | 1424 | 79,11 | 1424 | 79,11 | 0 | 0,00 |
| 7.A | 27 | 2529 | 93,67 | 2529 | 93,67 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 22 | 2713 | 123,32 | 2713 | 123,32 | 0 | 0,00 |
| 9.A | 26 | 3104 | 124,16 | 3103 | 124,12 | 1 | 0,04 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 16 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2014/2015 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2014/2015, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Matematika trochu inak | 0 | Mgr. Zuzana Kellnerová | |
| Aktívne pre seba a iných | 0 | Mgr. Petra Gerö | |
| Cvičenia z matematiky | 0 | Mgr. Denisa Hyravá | |
| Čarovný svet farieb | 0 | Mgr. Jana Teleková | |
| Florbal-2-4.ročník | 0 | Mgr. Jaroslav Jakubec | |
| Florbal-4.-6.ročník | 0 | Mgr. Jaroslav Jakubec | |
| Florbal-7.-9.ročník | 0 | ||
| Hip-hop | 0 | ||
| Hudobno-pohybové hry | 0 | Edita Bakošová | |
| Internetový krúžok | 0 | Mgr. Eduard Gabčo | |
| KPŠ-1 | 0 | Mgr. Dagmar Zlochová | |
| KPŠ-2 | 0 | ||
| Kurz asertívneho správania | 0 | Mgr. Iveta Roháčová | |
| Matematický krúžok | 0 | Mgr. Miluša Volentierová | |
| Pohybové hry | 0 | Mgr. Alexandra Chrobáková | |
| Rybársky | 0 | Mgr. Jaroslav Jakubec | |
| Slovenčina -9.roč. | 0 | Mgr. Iveta Roháčová | |
| Strelecký krúžok | 0 | Mgr. Jaroslav Jakubec | |
| ŠKD-zdravotnícky krúžok | 0 | Mária Károlyová | |
| Športový | 0 | Bc. Eva Sedliaková | |
| Tanečno- dramatický - 2 | 0 | Ľubica Hlubocká | |
| Tanečno-dramatický -1 | 0 | Ľubica Hlubocká | |
| Turistický krúžok | 0 | Mgr. Anna Gollubičová | |
| Turistický-2 | 0 | Mgr. Simona Adameková | |
| Tvorivé dielne | 0 | Mgr. Katarína Bakošová | |
| Zábavná matematika | 0 | Mgr. Marta Očovanová | |
| Zdravá strava trochu inak | 0 | Ľubica Hlubocká | |
| Zdravotnícky krúžok | 0 | Mgr. Denisa Hyravá |
Vypracoval: RNDr.Dana Edlingerová
V Banskej Bystrici, 29. júna 2016
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage