• Hviezdoslavov Kubín

• 24.06.2018 20:17
        • Celoštátna postupová súťaž a prehliadka v umeleckom prednese poézie a prózy, v tvorbe recitačných kolektívov a divadiel poézie detí, mládeže a dospelých. Skvelý výkon nášho žiaka.
        • Rozprávka NAŠI BRÉMSKI MUZIKANTI:

• 24.06.2018 12:34
        • Školský klub detí v spolupráci s Divadlom pod balkónom naštudovali rozprávku Naši Brémski muzikanti. Nadšení mladí herci ukázali výnimočný talent a chuť vystupovať. K nácviku pristupovali ako skutoční profesionáli, čo sa prejavilo aj vo finálnom vystúpení.  Rýchlo si získali obecenstvo, ktoré ich odmenilo búrlivým potleskom. Gratulujeme k úspechu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
        • Deň otvorených dverí r.2018

• 02.04.2018 18:09
        • Predškoláci zachraňovali trúda Vilka, ktorý sa chytil do pavučiny. Museli plniť rôzne disciplíny aby nazbierali nektár pre Vilka do košíčkov. Pritom sa veľa naučili o včielkach a pripravili si perníky, ktoré si mohli s rodičmi popoludní vyzdobiť.Pozreli sa ako sa učia prváci a sami si to vyskúšali.
        • Začiatok školského roka 2017-2018

• 19.02.2018 11:30
        • Na začiatok roka sa najviac tešili prváčikovia. Ako nám povedali rodičia, nevedeli sa dočkať kedy skončia prázdniny. Prajeme veľa úspechov.