• Jeden svet

• 22.11.2021 21:23
        • V mesiaci november 2021 sa naša škola stala súčasťou festivalu JEDEN SVET, ktorý prináša do škôl aktuálne dokumenty z celého sveta ocenené na prestížnych filmových festivaloch. Zaujímavým elementom, ktorý obohatil tento ročník festivalu, boli aj online diskusie, ktoré nadväzovali na zhliadnutý dokument.
        • Extrémizmus

• 22.11.2021 21:23
        • So zámerom prevencie spoločensky škodlivých javov a pri príležitosti Svetového dňa slobody bola žiakom 9. ročníka umožnená v ich triedach beseda s metodikom Stredoslovenského osvetového strediska (SOS), pánom Mgr. Dušanom Jablonským, na tému Extrémizmus. Keďže táto problematika je čoraz viac skloňovaná a aktuálna v rozličných oblastiach, rozhodli sme sa zrealizovať túto aktivitu v rámci predmetov dejepis, občianska náuka a etická výchova.

• Kruh želaní

• 22.11.2021 21:23
        • Už tradične sa 1. jún viaže so sviatkom všetkých detí. Pretože v rámci tohto školského roka, kvôli pandémii, prišli o veľa zábavných aktivít, aspoň takýmto spôsobom sme im to trošku chceli vynahradiť. Dúfame, že tento deň im priniesol aspoň trochu uvoľnenia, zábavy a úniku zo zabehaných prísnych pravidiel.
        • Snehuliaci

• 22.11.2021 21:24
        • Kopa snehu deti láka, postavili snehuliaka.
          Miesto očí uhlíky, na kabáte gombíky.
          Bielučký je ako z múky, do okien sa díva z lúky.

• 08.12.2020 20:10
        • Tak ako každý rok, aj tento, si na nás dobrý strýčko Mikuláš spomenul. Nemohol síce kvôli opatreniam prísť medzi nás, ale nechal nám príjemný odkaz v podobe mikulášskych balíčkov a prianím krásnych predvianočných sviatkov. My sme si na oplátku sviatok Svätého Mikuláša uctili rôznymi básňami, piesňami, a plnením rôznych zaujímavých úloh. Celý deň sme si užili v pokoji a s úsmevom na perách.
          Už teraz sa tešíme na to, že o rok k nám Mikuláš zavíta opäť.