• NEDAJ SA, HOVOR O TOM!

• 27.11.2022 21:38
        • Pod týmto názvom sa nieslo edukatívne multimediálne predstavenie, ktorého sa zúčastnili žiaci 4. až 9.ročníka vo štvrtok 20. októbra.

• Olympijský kultúrny a vzdelávací program (OCEP)

• 12.09.2022 22:26
        • V posledné júlové dni, 24. až 30. júla 2022,  sa Banská Bystrica stala centrom diania XVI. letného Európskeho olympijského festivalu mládeže (EYOF). Súčasťou tejto športovej udalosti bol aj Olympijský kultúrny a vzdelávací program (OCEP).

• 02.05.2022 20:30
        • Deň 27. apríl sa u nás niesol v znamení spevu a hudby. Konalo sa  školské kolo súťaže SLÁVIK SLOVENSKA. V našej škole bolo po 2 rokoch konečne počuť spev slávikov. Školské kolo súťaže  nám otvorila 1.A  trieda pod vedením pani vychovávateľky Stanislavy Čiamporovej s ukážkou spevu a tanca, ktorú si pripravili špeciálne na túto príležitosť. Kultúrnu vložku doplnil svojim ľudovým tancom žiak 8.B triedy Bruno Bruchánek.