• Kruh želaní

• 22.11.2021 21:23
      • Už tradične sa 1. jún viaže so sviatkom všetkých detí. Pretože v rámci tohto školského roka, kvôli pandémii, prišli o veľa zábavných aktivít, aspoň takýmto spôsobom sme im to trošku chceli vynahradiť. Dúfame, že tento deň im priniesol aspoň trochu uvoľnenia, zábavy a úniku zo zabehaných prísnych pravidiel.
      •  Žiaci postupne absolvovali jednotlivé stanovištia, ktoré boli od seba rozmiestnené v bezpečnej vzdialenosti. Nakoniec spoločne po triedach vytvorili z obrysov vlastných tiel KRUH ŽELANÍ. Každý si do neho nakreslil a napísal svoje najtajnejšie priania. Tak vám ešte raz, milé deti, želáme veľa zdravia, láskyplných a chápavých rodičov, krásne kamarátstva. Nech na Vašej tvári, iba úsmev žiari, a v srdiečku šťastie, každým dňom len rastie.

fotoalbum